O nás - Nakladače SCHMIDT

Výhradní distributor kolových nakladačů Schmidt
pro Českou Republiku a Slovensko

Vítáme Vás na našich stránkách.

Děkujeme všem zákazníkům, kteří nás osobně navštívili na naší provozovně nebo na některé z  akcí a výstav konaných v loňském roce.

Velmi si vážíme Vaší přízně, děkujeme za Váš čas a těšíme se Vás na některé z dalších akcí v roce 2024.

Pátek 15.6. 2024 provozovna UZAVŘENA  

V průběhu celého roku Vás rádi přivítáme na naší provozovně v Moravanech u Pardubic, kde je možné si všechny nabízené modely prohlédnout a vyzkoušet.

Nově jsme pro Vás také připravili nabídku pásových minirýpadel a široký výběr pracovních adaptérů. Pracovní adaptéry nabízíme také s různým typem uchycení na traktory, manipulátory
a nakladače jiných značek. 

Polská značka nakladačů SCHMIDT získává v Evropě stále silnější zázemí a v současné době disponuje zastoupením v České Republice, Německu, Polsku, na Slovensku, v Norsku, Rumunsku a v Litvě.
Čelní kolové nakladače a mininakladače značky SCHMIDT se v posledních letech těší rostoucí oblibě nejen pro svou jednoduchost, ale i pro dnes již osvědčenou spolehlivost a bezproblémový chod. Své uplatnění najdou zejména v zemědělství, jak v rostlinné tak živočišné výrobě, v sadech a zahradnictvích, v lesnickém a dřevozpracujícím průmyslu, na stavbách, pískovnách, uhelných skladech, sběrných dvorech, v kompostárnách, při zpracování a třídění odpadu, v obcích při úklidu sněhu, chodníků apod.

Hlavní předností nakladačů SCHMIDT je zejména jednoduché ovládání, snadná údržba, nízké provozní náklady, vysoká užitná hodnota za nízké pořizovací náklady a v neposlední řadě také možnost všestranného využití díky bohatému příslušenství jako např. velkoobjemová lžíce, paletizační vidle, lžíce klapačka, hydraulické vidle na slámu, hydraulické paletizační, vidle, drapák na klády, lžíce s drapákem, vidle s drapákem, silniční kartáč, sněhová fréza, lžíce na sníh, hydraulický sněhový pluh, míchačka na beton, zemní vrták a další. Díky tomu mají nakladače SCHMIDT široký způsob využití a v případě potřeby pomohou též s úklidem areálů nebo s výstavbou plotů, ohrad apod.
Nakladače a mininakladače SCHMIDT jsou homologované Českou státní zkušebnou pro provoz na pozemních komunikacích. Naše společnost je akreditovaná na tyto nakladače vydávat technické průkazy (SPZ).

Společnost PS sprint s.r.o. je výhradním a certifikovaným dodavatelem nakladačů SCHMIDT pro Českou Republiku a Slovensko.

Pro své zákazníky zajišťujeme autorizovaný záruční servis, pozáruční opravy a originální náhradní díly přímo od výrobce.

Na přání zajistíme financování nákupu nakladačů individuálním leasingem nebo úvěrem a v případě zájmu nabídneme možnost čerpání z aktuálních dotačních titulů OPŽP, PRV a PGRLF.
Ve spolupráci s odborníky z dotačního centra nabízíme služby v podobě dotačního poradenství a výhodného financování pod jednou střechou. Specialisté na dotace bezplatně posoudí klientův podnikatelský záměr, zpracují dotační žádost a následně ohlídají bezproblémový průběh operací se žádostí. Regionální akvizitoři zajistí pro klienta zvýhodněný úvěr s příspěvkem PGRLF do úroku a se splátkami namodelovanými podle jeho sezónních či platebních potřeb.
Naší snahou je svým zákazníkům poskytnout komplexní služby tak, aby byla bez zbytečného administrativního zatížení klienta zajištěna maximální finanční výhodnost pořízení nakladače.

Společnost PS sprint s.r.o. působí na trhu již 10 let a pro své zákazníky představuje spolehlivého osvědčeného partnera, což potvrzuje množství zákazníků, kteří se k nám opakovaně vrací.

Certifikáty

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

10 + 10 =