Příslušenství - Nakladače SCHMIDT

Pracovní adaptéry

Široká nabídka různých přídavných zařízení, které lze díky hydraulickému rychloupínacímu systému snadno a rychle měnit z kabiny řidiče, šetří váš čas, snižují náklady a zvyšují celkovou produktivitu práce.

Nakladače SCHMIDT jsou ve standardní výbavě vybaveny hydraulickým rychloupínacím systémem ovládaným z kabiny řidiče. Stroj je možné dodat i s větším množstvím hydraulických okruhů pro možnost širšího využití některých přídavných zařízení

Všechny nabízené čelní kolové nakladače a mininakladače SCHMIDT je možné díky různému volitelnému pracovnímu příslušenství vybavit pro profesionální použití v různých oborech podnikání. Své uplatnění najdou zejména v zemědělství, jak v rostlinné tak živočišné výrobě, v sadech a zahradnictvích, v lesnickém a dřevozpracujícím průmyslu, na stavbách, pískovnách, uhelných skladech, sběrných dvorech, v kompostárnách, při zpracování a třídění odpadu, v obcích při úklidu sněhu, chodníků apod. Zkrátka všude tam, kde je potřeba přemisťovat, nakládat, urovnávat terén, uklízet apod.

Nabízené adaptéry dodáváme v různých velikostech a v různém provedení dle individuálních potřeb každého zákazníka.

Široká nabídka pracovních adaptérů na nakladače, traktory a manipulátory různých značek. Adaptéry nabízíme v různých rozměrech a provedení, s různým typem uchycení.

KATALOG Adaptérů 2023 – ZDE

Potřebujete poradit s adaptéry na Váš stroj? Neváhejte nás kontaktovat, ochotně Vám poradíme.   
  tel.: +420 775 529 294         E-mail: adaptery@prodejnakladacu.cz
Ceny dle typu, šíře a uchycení.
Ceny bez DPH.

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

1 + 6 =