Příslušenství

Příslušenství pro nakladače

Široká nabídka různých přídavných zařízení, které lze díky hydraulickému rychloupínacímu systému snadno a rychle měnit z kabiny řidiče, šetří váš čas, snižují náklady a zvyšují celkovou produktivitu práce.

Nakladače SCHMIDT jsou ve standardní výbavě vybaveny hydraulickým rychloupínacím systémem ovládaným z kabiny řidiče. Stroj je možné dodat i s větším množstvím hydraulických okruhů pro možnost širšího využití některých přídavných zařízení

Všechny nabízené čelní kolové nakladače a mininakladače SCHMIDT je možné díky různému volitelnému pracovnímu příslušenství vybavit pro profesionální použití v různých oborech podnikání. Své uplatnění najdou zejména v zemědělství, jak v rostlinné tak živočišné výrobě, v sadech a zahradnictvích, v lesnickém a dřevozpracujícím průmyslu, na stavbách, pískovnách, uhelných skladech, sběrných dvorech, v kompostárnách, při zpracování a třídění odpadu, v obcích při úklidu sněhu, chodníků apod. Zkrátka všude tam, kde je potřeba přemisťovat, nakládat, urovnávat terén, uklízet apod.

Nabízené adaptéry dodáváme v různých velikostech a v různém provedení dle individuálních potřeb každého zákazníka.

Nově v nabídce také pracovní adaptéry s různým typem uchycení pro nakladače a traktory různých značek.